Baltimore - Holy Rosary Church
08:30 Msza św. w jezyku angielskim

fwerwerwe

pl

Msze Św. odwołane w Archidiecezji Baltimorskiej (14 marca 2020 r.) / Masses cancelled in Archdiocese of Baltimore (March 14, 2020)

Msze Św. z udziałem wiernych odwołane w Archidiecezji Baltimore: od 15 marca 2020 r. - do odwołania
Public Masses cancelled in Archdiocese of Baltimore: March 15, 2020 - until further notice

3535 aktualizowano: 2020-04-06 13:02 czytaj więcej »,

DZIELENIE SIĘ SŁOWEM BOŻYM

WSPÓLNOTA ZJEDNOCZENI W DUCHU

ZAPRASZA NA OTWARTE SPOTKANIA W KAŻDY CZWARTY PIĄTEK MIESIĄCA

NA DZIELENIE SIĘ SŁOWEM BOŻYM

PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ O GODZ. 7PM

Pan wzbudza w Twym sercu pragnienie karmienia się Słowem Bożym?

Nie jesteś w żadnej wspólnocie?

Pragniesz modlitwy Uwielbienia i Dziękowania Panu za wszelkie dobro które doświadczasz?

Szukasz towarzyszy drogi i wspólnej modlitwy?

Chcesz doświadczać jak Bóg Żywy w Swoim Słowie działa w życiu Twoim i Twoich bliskich?

Przyjdż, Jezus czeka na Ciebie! Zapraszamy

Spotknie pod przewodnictwem ks. Ryszarda Czeniaka SChr

2973 aktualizowano: 2020-03-03 16:58
Wszystkich rekordów w kategorii: 545
Więcej aktualności »

Przez odmawianie tej koronki podoba mi się dać wszystko, o co mnie prosić będą. Zatwardziali grzesznicy, gdy ją odmawiać będą, napełnię dusze ich spokojem, a godzina śmierci ich będzie szczęśliwa. Napisz to dla dusz strapionych: Gdy dusza ujrzy i pozna ciężkość swych grzechów, gdy się odsłoni przed jej oczyma duszy cała przepaść nędzy, w jakiej się pogrążyła, niech nie rozpacza, ale z ufnością niech się rzuci w ramiona mojego miłosierdzia, jak dziecko w objęcia ukochanej matki. Dusze te mają pierwszeństwo do mojego litościwego serca, one mają pierwszeństwo do mojego miłosierdzia. Powiedz, że żadna dusza, która wzywała miłosierdzia mojego, nie zawiodła się ani nie doznała zawstydzenia. Mam szczególne upodobanie w duszy, która zaufała dobroci mojej. Napisz: Gdy tę koronkę przy konających odmawiać będą, stanę pomiędzy Ojcem a duszą konającą nie jako Sędzia sprawiedliwy, ale jako Zbawiciel miłosierny.